Program
11:00 | FILMY MŁODEGO WIDZA - TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA DZIECIOM! | KINO MARZENIE
12:00 | FILMY MŁODEGO WIDZA - TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA DZIECIOM! | KINO MARZENIE
19:00 | WIECZÓR TARNOWSKI, WYSTĘP ZESPOŁU MONK, DEMON, REŻ. MARCIN WRONA (90') | KINO MARZENIE
WYSTAWY:
10:00 - 17:00 | WITOLD SOBOCIŃSKI. WIZUALNA CIĄGŁOŚĆ OBRAZU | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
15:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
11:00 | FILMY MŁODEGO WIDZA - PROSZĘ SŁONIA, REŻ. WITOLD GIERSZ (63') | KINO MARZENIE
12:15 | FILMY MŁODEGO WIDZA - TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA DZIECIOM! | KINO MARZENIE
16:00 | PROJEKCJA KONKURSOWA: ANATOMIA ZŁA, REŻ. JACEK BROMSKI (117') | KINO MARZENIE
18:15 | PROJEKCJA SPECJALNA: ŚPIEWAJĄCY OBRUSIK, REŻ. MARIUSZ GRZEGORZEK (92') | KINO MARZENIE
19:00 | INAUGURACJA TNF: KONCERT 30-LECIA - WŁODEK PAWLIK TRIO PLUS... Z UDZIAŁEM EWY BEM, PIOTRA MACHALICY, PIOTRA ZIOŁY | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
20:00 | PROJEKCJA SPECJALNA: NOC WALPURGI, REŻ MARCIN BORTKOWSKI (75') | KINO MARZENIE
WYSTAWY:
15:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
16:30 | PROJEKCJA KONKURSOWA: 11 MINUT, REŻ. JERZY SKOLIMOWSKI (82') | KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z aktorem Janem Nowickim | KLUB FILMOWY
18:15 | PROJEKCJA KONKURSOWA: PANIE DULSKIE, REŻ. FILIP BAJON (88')| KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem Filipem Bajonem | KLUB FILMOWY
19:00 | KONCERT: "REVOLVING DOOR" - PIOTR ZIOŁA | NAMIOT FESTIWALOWY
20:15 | PROJEKCJA KONKURSOWA: INTRUZ, REŻ. MAGNUS VON HORN (101') | KINO MARZENIE
WYSTAWY:
10:00 - 18:00 | WITOLD SOBOCIŃSKI. WIZUALNA CIĄGŁOŚĆ OBRAZU | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
11:00 - 19:00 | POLSKA ŚWIATŁOCZUŁA: ŚWIATŁEM MALOWANE | CASTING DO FILMU DOROTY KĘDZIERZAWSKIEJ "ŻUŻEL" | RYNEK
09:00 | FILMY MŁODEGO WIDZA: BAJKI KONKURSOWE - ZESTAW I (FILMY 57', ZABAWY 15') | KINO MARZENIE
09:00 - 15:00 | WARSZTATY: YACH PASZKIEWICZ - NIEME KINO | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 13:30 | WARSZTATY: FILMOWANKI I KROPKA! - REALIZACJA DŹWIĘKU | NAMIOT FESTIWALOWY
16:00 | PROJEKCJA KONKURSOWA: NA GRANICY, REŻ. WOJCIECH KASPERSKI (98') | KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z aktorem Marcinem Dorocińskim i producentem filmu Marcinem Wierzchosławskim | KLUB FILMOWY
18:00 | PROJEKCJA KONKURSOWA: MOJE CÓRKI KROWY, REŻ KINGA DĘBSKA (88')| KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserką Kinga Dębską, aktorem Marianem Dziędzielem i producentem filmu Zbigniewem Domagalskim | KLUB FILMOWY
19:00 | KONCERT: "MATKA I ŻONY" - MIKROMUSIC & SKUBAS | NAMIOT FESTIWALOWY
20:00 | PROJEKCJA KONKURSOWA: CZERWONY PAJĄK, REŻ. MARCIN KOSZAŁKA (95') | KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z aktorem Adamem Woronowiczem | KLUB FILMOWY
WYSTAWY:
10:00 - 18:00 | WITOLD SOBOCIŃSKI. WIZUALNA CIĄGŁOŚĆ OBRAZU | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
11:00 - 19:00 | POLSKA ŚWIATŁOCZUŁA: ŚWIATŁEM MALOWANE | CASTING DO FILMU DOROTY KĘDZIERZAWSKIEJ "ŻUŻEL" | RYNEK
09:00 | FILMY MŁODEGO WIDZA: BAJKI KONKURSOWE - ZESTAW II (FILMY 59', ZABAWY 15') | KINO MARZENIE
09:00 - 15:00 | WARSZTATY: YACH PASZKIEWICZ - NIEME KINO | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 11:30 | WARSZTATY: FILMOWANKI I KROPKA! - PLAKAT FILMOWY | NAMIOT FESTIWALOWY
11:00 | WĘDRUJĄCE ALE KINO! W TARNOWIE: EARL I JA, I UMIERAJĄCA DZIEWCZYNA, REŻ. ALFONSO GOMEZ-REJON (105') | KINO MARZENIE
12:00 - 13:30 | WARSZTATY: FILMOWANKI I KROPKA! - RZEŹBA | NAMIOT FESTIWALOWY
12:00 | SPOTKANIE REGIONALNE SIECI KIN STUDYJNYCH I LOKALNYCH | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
14:00 | DEBATA: SPECYFIKA FILMOWEGO RYNKU DYSTRYBUCYJNEGO W POLSCE | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
16:00 | PROJEKCJA KONKURSOWA: EXCENTRYCY CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY, REŻ. JANUSZ MAJEWSKI (112') | KINO MARZENIE
18:15 | PROJEKCJA KONKURSOWA: OBCE NIEBO, REŻ. DARIUSZ GAJEWSKI (107') | KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z aktorką Agnieszką Grochowską i reżyserem Dariuszem Gajewskim | KLUB FILMOWY
19:00 | KONCERT: "SUPERNIKTOUR" - THE CUTS, SAYES | NAMIOT FESTIWALOWY
20:15 | PROJEKCJA KONKURSOWA: LETNIE PRZESILENIE, REŻ. MICHAŁ ROGALSKI (96') | KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem Michałem Rogalskim | KLUB FILMOWY
WYSTAWY:
10:00 - 18:00 | WITOLD SOBOCIŃSKI. WIZUALNA CIĄGŁOŚĆ OBRAZU | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
11:00 - 19:00 | POLSKA ŚWIATŁOCZUŁA: ŚWIATŁEM MALOWANE | CASTING DO FILMU DOROTY KĘDZIERZAWSKIEJ "ŻUŻEL" | RYNEK
09:00 | FILMY MŁODEGO WIDZA: BAJKI KONKURSOWE - ZESTAW III (FILMY 62', ZABAWY 15') | KINO MARZENIE
09:00 - 15:00 | WARSZTATY: YACH PASZKIEWICZ - NIEME KINO | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 11:30, 12:00 - 13:00 | WARSZTATY: FILMOWANKI I KROPKA! - DUBBING | NAMIOT FESTIWALOWY
11:00 | WĘDRUJĄCE ALE KINO! W TARNOWIE: BANAN, REŻ. ANDREA JUBLIN (90') | KINO MARZENIE
16:00 | PROJEKCJA KONKURSOWA: KARBALA, REŻ. KRZYSZTOF ŁUKASZEWICZ (111') | KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z aktorem Tomaszem Schurchardtem i producentem Włodzimierzem Niderhausem | KLUB FILMOWY
18:00 | JACKA SROKI - HISTORIA OBRAZÓW: POKAZ FILMÓW ORAZ SPOTKANIE Z ARTYSTĄ JACKIEM SROKĄ I AUTOREM FILMÓW JAROSŁAWEM MIGONIEM | BWA TARNÓW
18:30 | PROJEKCJA KONKURSOWA: CÓRKI DANCINGU, REŻ. AGNIESZKA SMOCZYŃSKA (92') | KINO MARZENIE
Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserką Agnieszką Smoczyńską i producentem Włodzimierzem Niderhausem | KLUB FILMOWY
19:00 | KONCERT: COALS | NAMIOT FESTIWALOWY
WYSTAWY:
10:00 - 18:00 | WITOLD SOBOCIŃSKI. WIZUALNA CIĄGŁOŚĆ OBRAZU | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
11:00 - 19:00 | POLSKA ŚWIATŁOCZUŁA: ŚWIATŁEM MALOWANE | CASTING DO FILMU DOROTY KĘDZIERZAWSKIEJ "ŻUŻEL" | RYNEK
10:00 - 11:30 | WARSZTATY: FILMOWANKI I KROPKA! - JAK DZIAŁA KINO | NAMIOT FESTIWALOWY
12:00 - 14:00 | WARSZTATY: FILMOWANKI I KROPKA! - KAMERA, AKCJA! | NAMIOT FESTIWALOWY
16:30 | KRÓTKO O OSCARACH - ZESTAW I (114') | KINO MARZENIE
19:00 | KRÓTKO O OSCARACH - ZESTAW II (123') | KINO MARZENIE
19:00 | KONCERT: "SEA YOU LATER" - THE DUMPLINGS | NAMIOT FESTIWALOWY
19:00 | KONCERT: "FILMOWO" - MOTION TRIO | EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI LUSŁAWICE
WYSTAWY:
10:00 - 18:00 | WITOLD SOBOCIŃSKI. WIZUALNA CIĄGŁOŚĆ OBRAZU | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
10:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
11:00 - 19:00 | POLSKA ŚWIATŁOCZUŁA: ŚWIATŁEM MALOWANE | CASTING DO FILMU DOROTY KĘDZIERZAWSKIEJ "ŻUŻEL" | RYNEK
11:00 | WĘDRUJĄCE ALE KINO! W TARNOWIE: FILMY LAUREATÓW MFFMW ALE KINO! | KINO MARZENIE
15:30 | PROJEKCJA SPECJALNA (PRZEDPREMIEROWO): KOSMOS, REŻ ANDRZEJ ŻUŁAWSKI (103') | KINO MARZENIE
17:30 | SPOTKANIE Z PRZEWODNICZĄCYM JURY 30. TNF JERZYM STUHREM | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
19:00 | GALA WRĘCZENIA NAGRÓD 30. TNF: "KAZANECKI - MUZYKA FILMOWA" - SINFONIA VIVA POD DYREKCJĄ TOMASZA RADZIWONOWICZA - GŁÓWNY PARTNER GALI: GRUPA AZOTY | RYNEK
WYSTAWY:
10:00 - 18:00 | WITOLD SOBOCIŃSKI. WIZUALNA CIĄGŁOŚĆ OBRAZU | TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY
15:00 - 20:00 | ECHA PARYŻA - STASYS EIDRIGEVICIUS | CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
CAŁĄ DOBĘ | 10 LAT EMOCJI/POLSKIE DROGI DO OSCARÓW | RYNEK
11:00 | BAJKA LAUREATA KONKURSU FILMY MŁODEGO WIDZA | KINO MARZENIE
15:15 | FILM LAUREATA JURY MŁODZIEŻOWEGO | KINO MARZENIE
17:30 | FILM LAUREATA PLEBISCYTU PUBLICZNOŚCI | KINO MARZENIE
20:00 | FILM LAUREATA GRAND PRIX | KINO MARZENIE